اخباراخبار خارجی

ریپل قیمت ۰.۶۰ دلار را تاچ کرد

ریپل قیمت ۰.۶۰ دلار را تاچ کرد، ریپل برای اولین بار از زمان اواخر فوریه به ۰.۶۰ دلار رسید.
با افت قیمت مداوم بیت کوین و اتریوم، رمزارز ریپل بار دیگر کانون توجهات را از دو ارز برتر ربود.این رمزارز برای اولین بار از ۲۳ فوریه سطح ۰.۶۰ دلار را در صرافی بایننس لمس کرد.
با اینکه ریپل در حال نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا است که صرافی های متعددی از جمله کوین بیس و بایننس مجبور به حذف کردن آن از لیست ارز های مورد معامله خود شدند، این رمزارز توانست تا حدودی قیمت خود را ثابت نگه دارد.
پس از اینکه در هفته گذشته قاضی پرونده سارا نتبورن اظهار نظری خارج از پرونده در مورد کاربرد های ریپل داشت در حالی که وکلای سازمان بورس آمریکا در تلاش بودند تا او را متقاعد کنند که این توکن از تفاوت اساسی با بیت کوین و اتریوم برخوردار است کاربران در توییتر جنبشی را آغاز کردند.
حتی اگر سارا نتبورن قاضی اصلی این پرونده نمی بود باز هم یک نقل قول کاملاً کافی است تا شور و هیجان را به جامعه ریپل منتقل کند.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که قاضی باور دارد که دوباره لیست شدن ریپل در صرافی ها ایرادی ندارد زیرا همانطور که خورخه تنیرو وکیل سازمان  بورس آمریکا گفت فقط مدیران ریپل به نقض قوانین سازمان بورس متهم هستند.
دارندگان این رمزارز در حال فشار آوردن به صرافی ها برای دوباره لیست کردن این رمزارز با کمپین RelistXRP هستند. این کمپین توانسته به یکی از موضوعات پر طرفدار در توییتر در هلند، انگلستان و استرالیا تبدیل شود.
همچنین مایکل آرینگتون بنیان گذار TechCrunch از این کمپین حمایت کرده است.
به نظر می‌رسد که علت اصلی افزایش قیمت ریپل همین کمپین و فشار دارندگان ریپل است، به نظر شما همراهان زوم ارز دلیل دیگری برای افزایش قیمت ریپل وجود دارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

گرد آورنده
atriachain
منبع
u.today
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

  • دکمه بازگشت به بالا
    >