اخباراخبار خارجی

ارزش بازار تتر Tether از ۴۰ میلیارد دلار فراتر رفته!

و طی 12 ماه 10 برابر رشد کرده است!

ارزش بازار تتر Tether از ۴۰ میلیارد دلار فراتر رفته! و طی ۱۲ ماه ۱۰ برابر رشد کرده است! با ادامه رشد تقاضا برای رمزارز پیشروی استیبل کوین ها، تتر به نقطه عطف مهم دیگری رسید.
تتر Tether در بین استیبل کوین ها بیشتری حجم نقدینگی را دارد و روز چهارشنبه با پشت سر گذاشتن ارزش کل بازار ۴۰ میلیارد دلار رشد بسیار سریعی را در یک سال گذشته ثبت کرد.
بنا به داده های وبسایت CoinGecko تتر در بالاترین نقطه خود در در روز پنجشنبه بالاتر از ۴۰.۵ میلیارد دلار بود و در جایگاه سوم رمزارز های برتر پشت سر اتریوم و بیت کوین ایستاده است.


از نظر رتبه بندی استیبل کوین تتر چهار برابر برزگتر از  USDC است

از نظر رتبه بندی استیبل کوین تتر چهار برابر برزگتر از  USDC است

 ارزش کل بازار  USDC حدوداً ده میلیارد دلار است و طبق گفته های مساری دامیننس تتر در حال حاضر حدوداً ۶۷ درصد است.
ارزش کل بازار تتر طی دوازده ماه اخیر ده برابر شده است که این رقم نشان دهنده رشد چشمگیر بازار رمزارز ها است. ارزش کل بازار ارز های دیجیتال برای اولین بار در ژانویه از یک تریلیارد دلار فراتر رفت و در اوایل ماه مارچ به ۱.۸ تریلیارد دلار رسید.
حجم عرضه تتر USDT که یک کوین پایدار محسوب می‌شود منعکس کننده تقاضای مردم و سرمایه گذاران برای ارزهای رمزنگاری شده است. تتر استیبل کوین پیشنهادی بسیاری از صرافی های بزرگ مثل بیتفینیکس Bitfinex است. بیتفینیکس یکی از بزرگترین صرافی های جهان است.

با این وجود این استیبل کوین با اتهاماتی منوط به اینکه فقط به دلار آمریکا متصل است مورد بررسی جدی قرار گرفته است. روابط این شرکت با بیتفینیکس نیز مورد بررسی دقیق قرار گرفته است.
اوایل ماه گذشته پس از حل شدن بیتفینیکس و تتر با دادستان کل نیویورک در پرونده ای علیه تتر، این استیبل کوین موظف شد که ۱۸.۵ میلیون دلار را به دادستانی پرداخت کند و توافق کردند که میزان ذخایر خود را به مدت سه سال و در بازه های سه ماهه گزارش دهند.

 

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای رمزارز به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

گرد آورنده
zoomarz
منبع
cointelegraph
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>