اخباراخبار خارجی

مدیر عامل NYDIG : دولت ها به دنبال خرید بیت‌کوین هستند!

مدیر عامل NYDIG : دولت ها به دنبال خرید بیت‌کوین هستند! ثروت حاکمان جهان ممکن است به زودی به بازار سرمایه بیت‌کوین تزریق شود.گفته می‌شود صندوق های سرمایه گذاری دولتی در حال پرس و جو در مورد خرید بیت‌کوین هستند.
به گفته رابرت گاتمن مدیرعامل گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک ( NYDIG ) این شرکت با صندوق های دولتی حاکمان جهان در مورد سرمایه گذاری در بیت‌کوین مکالماتی داشته است.

گاتمن زمانی که در پادکست مجازی با استراتژیست سرمایه گذاری و بنیان گذار Real Vision آقای رائول پال حضور داشت این خبر را اعلام کرد.
پال همچنین افشاگری گاتمن را تایید کرد و اظهار داشت که صندوق ثروت حقوقی سنگاپور در واقع یک شرکت سرمایه گذاری در بیت‌کوین بوده است.
طبق گفته پال این شرکت سنگاپوری حدود ۳۰۶ میلیارد دلار دارایی دیجیتال در اختیار دارد و اخیراً مقداری بیت‌کوین را از ماینر ها خریداری کرده است.

روز پنجشنبه پال با انتشار توییتی ورود قریب الوقوع صندوق های سرمایه گذاری کشور ها به فضای بیت‌کوین را به ” دیواری از پول” توصیف کرد.
در واقع از زمانی که شرکت هایی مثل مایکرواستراتژی MicroStrategy و تسلا tesla شروع به سرمایه گذاری در بیت‌کوین کرده اند گمانه زنی های پیرامون سرمایه گذاری دولت ها در این بازار نیز وجود دارد. گاتمن همچنین در مورد تمایل سرمایه گذاران موسسه ای به سرمایه گذاری در بیت‌کوین و جلوگیری از تورم و بدهی ها صحبت کرد.

بنا به گاتمن سرمایه گذاران در حال ارزیابی مجدد پورتفولیوی خود هستند و اظهار داشت:

اگر امروزه به صورت باز به جهان نگاه کنید، منطقی است که به دنبال تشکیل کمیته ای برای سرمایه گذاری یا کمیته ای برای تخصیص پول نقد به دارایی های دیجیتال باشید.
در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ مایکل سیلر مدیرعامل مایکرواستراتژی با اعلام اولین خرید بیت‌کوین این شرکت ارزش بیت‌کوین در طولانی مدت نسبت به پول های فیات را بررسی کرده بود.
در اوایل ماه مارچ راس کوستریچ مدیر پورتفولیوی صندوق تخصیص جهانی بلک راک وضعیت طلا به عنوان سپری در برابر تورم را اغراق آمیز توصیف کرد.
به نظر شما دوستان آتریاچینی پس از سرمایه گذاری کشور ها در بیت‌کوین قیمت این ارز دیجیتال به کجا خواهد رسید؟

 

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای رمزارز به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

منبع
cointelegraph
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>