اخباراخبار خارجی

Grayscale در طول ماه گذشته 6میلیون XLM و 100هزار LTC خریداری کرد!

Grayscale در طول ماه گذشته ۶ میلیون XLM و ۱۰۰ هزار LTC خریداری کرد! در طول سی روز گذشته، گری‌اسکیل تقریباً ۹۸ هزار لایت کوین و رمزارز های تازه اضافه شده برای صندوق تراست را خریداری کرد.
بنا به داده های وبسایت Bybt Analytics طی سی روز گذشته صندوق های گری اسکیل ۹۷۰۵۹ واحد لایت کوین و ۶۵۶۸۵۱۶ واحد XLM خریداری کرده اند.

علاوه بر این آنها اتریوم بیشتر خریداری کرده و برای صندوق های تراست تازه راه اندازی شده مثل  MANA و  BAT و FIL نیز رمزارز خریداری کرده است.
بنا به داده های تجزیه و تحلیل Bybt بزرگترین صندوق سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده در بازار یعنی گری اسکیل که به بری سیلبرت متعلق است در طول ماه گذشته خرید با مقدار قابل توجهی را برای صندوق های تراست خود انجام داده است.

در سی روز گذشته گری اسکیل ۱۹۶۱۷ واحد اتریوم معادل بیش از ۳۱ میلیون دلار و ۶۵۶۸۵۱۶ واحد XLM معادل ۲۳۶۰۶۱۵ دلار و ۹۷۰۵۹ واحد لایت کوین معادل بیش از ۱۶.۷ میلیون دلار خریداری کرده است، علاوه بر این آنها ۹۶۱۲ واحد بیت‌کوین کش نیز خریداری کرده اند که فقط ۳۵۵۶۷ واحد از این لایت کوین ها در هفته گذشته خریداری شده اند. این صندوق ارزهای رمزنگاری شده آلت کوین های زیر را نیز خریداری کرده است: ۱۶۱۶۱۲ واحد ETC و  ۱۳۲۱۹ واحد ZEC و ۶۵۰۵ واحد ZEN

گری اسکیل همچنین کوین های جدیدی را به ذخایر خود اضافه کرده است:

آنها در هفته گذشته ۴۸۶۰۳۷ واحد MANA خریداری کرده تا ذخایر مانای خود را به ۹.۸۷ میلیون واحد برساند.
۱۵۴۹۶ واحد FIL خریداری کرده تا مجموع ذخایر خود را به ۱۶ هزار واحد برساند و علاوه بر آنها ۱۵۰۱ چین لینک خریداری کرده تاذخایر چین لینک خود را ۴۹۹۰۰ واحد برساند.این شرکت همچنین ۱۵۵۵۰۰ واحد LPT نیز در اختیار دارد.همانطور که اخیراً توسط گزارش دادیم گری اسکیل ۵ صندوق تراست جدید راه اندازی کرد.
به نظر شما کاربران آتریاچین شرکت گری اسکیل در آینده صندوق تراست چه رمزارز هایی را راه اندازی خواهد کرد؟

 

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای رمزارز به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

منبع
u.today
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>