اخباراخبار خارجی

ایلان ماسک برتری بیت‌کوین‌کش نسبت به بیت‌کوین را پذیرفت!

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا اخیراً اعلام کرده بود که این شرکت زین پس بیت‌کوین را برای پرداخت هزینه خودرو های تسلا خواهد پذیرفت حالا اعلام کرده که بیت‌کوین کش Bitcoin Cash از جهاتی بهتر از بیت‌کوین Bitcoin  است.
پس از اعلامیه تسلا مبنی بر پذیرش بیت‌کوین حالا کیم داتکام در تلاش بود تا ثروتمندترین مرد جهان را متقاعد کند که بیت‌کوین کش عملکرد بهتری در زمینه پرداخت ها دارد.
کیم داتکام که یک کارآفرین و فعال سیاسی آلمانی – فنلاندی است درباره توییت روز چهارشنبه ایلان ماسک مبنی بر پذیرش بیت‌کوین توسط تسلا برای خرید خودرو ها اظهار نظر کرده بود.

هزینه کارمزد معاملات در بیت‌کوین کش بسیار کمتر از بیت‌کوین است و برای پرداخت های بزرگ مثل خرید خودرو بیت‌کوین کش به علت کم بودن هزینه کارمزد بسیار کاربردی تر است. کیم داتکام

همچنین کیم به ایلان ماسک پیشنهاد کرد که از بیت‌کوین فقط برای خرید آب معدنی ( مقادیر ارزان قیمت ) استفاده کند. کیم داتکام اظهار داشت که بیت‌کوین کش برخلاف بیت‌کوین که فقط متعلق به یک درصد برتر است به کل کاربران دنیای ارز های رمزنگاری شده خدمت می‌کند و ماسک با نکاتی که این کارآفرین مطرح کرد موافقت کرد.
سامسون موو مدیر ارشد شرکت بلاک استریم به هردو آنها یادآوری کرد که پرداخت با بیت‌کوین از طریق شبکه لایتنینگ یا لیکویید نتورک ممکن است در این زمینه کمک شایانی کند.
نکته جالب توجه اینکه علی‌رغم اعلام روز گذشته ایلان ماسک در مورد پذیرش بیت‌کوین توسط تسلا، نرخ بیت‌کوین آنچنان صعودی نشد و پس از افزایش قیمت 3 هزار دلار دوباره دچار اصلاح قیمت شد.
در اوایل سال جاری ایلان ماسک اعلام کرد که به یکی از طرفداران بیت‌کوین تبدیل شده و پس از آن تسلا مبلغ هنگفت 1.5 میلیارد دلار را در بیت‌کوین سرمایه گذاری کرد و حالا این شرکت بیت‌کوین های دریافتی خود را نگه خواهد داشت و به پول فیات تبدیل نخواهد کرد.

به نظر شما کاربران آتریا چین ایلان ماسک مدیرعامل تسلا اعتبار خود را از دست داده و دیگر توان به حرکت در آوردن بازار را ندارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای رمزارز به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

منبع
u.today
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>