اخباراخبار خارجی

کیف پول دیفای بایننس اسمارت چین به مرورگر بریو اضافه می‌شود!

کیف پول دیفای بایننس اسمارت چین به زودی به مرورگر بریو اضافه خواهد شد.

طبق اعلان اخیر سایت بایننس، مرورگر مبتنی بر حفظ حریم خصوصی بریو brave به زودی به کیف پول مختص بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain مجهز خواهد شد و کاربران این مرورگر می‌توانند به اکوسیستم محصولات دیفای بر بستر BSC دسترسی یابند.

اگرچه هم‌اکنون نیز می‌توان با انجام تنظیمات دستی، با مرورگر بریو به بایننس اسمارت چین وارد شد، اما اضافه شدن یک کیف پول با تنظیمات پیش‌فرض می‌تواند این فرآیند را آسانتر کند و دیگر به برنامه‌ها یا کیف پول مخصوص دیگری نیاز نباشد.

در این بین، توکن اصلی مرورگر بریو به اسم BAT، به صورت توکن Wrapped BAT (WBAT) با BSC منطبق شده است. Wrapping فرایندی است که طی آن، توکن‌های یک بلاک چین را می‌توان به یک بلاک چین دیگر انتقال داد و از آن استفاده کرد.

از رایج‌ترین نمونه این نوع توکن‌ها می‌توان به Wrapped Bitcoin (WBTC) در اتریوم است که طی آن، بیت کوین از لحاظ فناوری با اتریوم منطبق و هماهنگ شده است.

برندان آیک مدیرعامل و هم‌بنیانگذار بریو در این خصوص گفت:

Brendan Eich
Brendan Eich

امیدواریم که BAT و بریو منجر به پذیرش گسترده عرصه ارزهای دیجیتال و ایجاد محیطی کاربرپسند برای دیفای شود.

 

بریم بیش از ۲۵ میلیون کاربر فعال ماهانه و بیش از ۷ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این مرورگر به عنوان جایگزینی برای مرورگرهای معروف و رایج توسعه یافته است و در این مسیر، از ویژگی‌هایی نظیر ارائه حریم خصوصی بیشتر، رصد کمتر فعالیت کاربران و قابلیت انتخاب مشاهده تبلیغات توسط کاربر بهره می‌برد.

شیائوگوانگ ژانگ (Xiaoguang Zhang) هماهنگ‌کننده اقدامات اکوسیستم بایننس اسمار‌ت چین با نظرات برندان آیک موافق بوده و گفته است که همکاری و ادغام بایننس اسمارت چین با بریو منجر به افزایش پذیرش دیفای و ارزهای دیجیتال خواهد شد.

وی در این خصوص گفت:

با همکاری استراتژیک بین مرورگر بریو و بایننس اسمارت چین، تجربه کاربری یکپارچه‌ای را به کاربران ارزهای دیجیتال معرفی خواهیم کرد تا به دیفای و برنامه‌های غیرمتمرکز بر بستر BSC و سایر بلاک چین‌ها دسترسی یابند. این موضوع منجر به افزایش چشمگیر پذیرش این عرصه خواهد شد.

 

قیمت توکن BAT نیز همانند سایر آلتکوین‌ها، رکورد جدیدی در سال ۲۰۲۱ ثبت کرده است. از ماه ژانویه الی مارس، توکن BAT با افزایش قیمت ۵۱۵ درصدی مواجه شد و از ۰.۲۰ به ۱.۲۷ دلار رسیده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

گرد آورنده
atriachain
منبع
cointelegraph
مشاهده بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
>