اخباراخبار خارجی

قیمت بیت‌کوین به بالای 40 هزار دلار رسید چرا که موسسات،می‌خواهند!

قیمت بیت‌کوین به بالای ە۴ هزار دلار برگشت زیرا نهادی پیشرو و هدایت کننده قیمت بیت‌کوین هستند.

بیت‌کوین در فاصله قابل توجه‌ای از اوج قیمتی که در ماه گذشته خود ثبت کرد قرار دارد.

قیمت هر بیت‌کوین روز شنبه به بالای  ە۴ هزار دلار افزایش یافت رمز ارز بیشتر و تقریبا تمام افت قیمتی خود را از زمان رسیدن به بالاترین حد در اوایل ژانویه دوباره بدست آورده است.

 

بیت‌کوین پیش از سقوط به ۴۰۲۷۲.۵۶ دلار ، ۴۰۹۳۸.۶۶ دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۹۱ درصد رشد داشت و آن را در فاصله قابل توجه ۴۱۹۶۲.۳۶ دلار در ۸ ژانویه قرار داد.

پس از رسیدن به آن سطح بیت‌کوین تقریبا یک سوم (۳۱/۲۵ درصد) از ارزش خود و همه سودهای چشمگیری که تا به امسال متعلق به خود بوده را از سرمایه گذاران گرفت و در ٢٢ ژانویه به ۲۸۸۴۵.۳۱ دلار رسید.

پس از حدود یک هفته یا کمی بیشتر، حرکت قیمتی نمودار هفت روز گذشته، بیت‌کوین مجموعه ای از نوسانات رو به بالا را انجام داده است که اوج گرفتن در افزایش قیمت امروز دیده می شود.

بیت‌کوین سالیانه ۳۶/۹۱ درصد سود دهی می‌کند و این سود دهی از ٢۲ ژانویه به بالای  ۳۰/۷۲ درصد نیز افزایش یافته است.

همکاری و تاثیرگذاری در هدایت این جریان سود دهی تازه، از طرف موسسات مالی مانند “P.D.B.A  or  Pay Dalio’s Bridgewater Associates”، که  ١۵٠ میلیارد دلار سرمایه در بخش سرمایه گذاری مالی ” M.O.T – Miller Opportunity Trust. ” را مدیریت می کند، و همچنین ممکن است از طرف ” MicroStrategy’s WORLD.NOW ” تقویت بشود. ضمینه کنفرانس هفته گذشته با مضمون بیت‌کوین.

“Bridgewater’s هفته گذشته با انتشار تجزیه و تحلیلی که تخمین آنها از قیمت بیت‌کوین را نشان می داد، بیان می‌کنند اگر دارندگان طلا به طرف بیت‌کوین روی بیاورند.” یک یادداشت هفتگی سرمایه گذار در روز جمعه از شرکت معاملاتی QCP Capital عنوان می کند.

” آنها پیش بینی کردند که اگر ۵۰ درصد از سرمایه موجود در بازار طلا به بازار بیت‌کوین منتقل شود، منجر به افزایش قیمت هر واحد بیت‌کوین به  ۸۵ هزار دلار خواهد شد.

 


بیت‌کوین به بالای 40 هزار دلار می رسد چرا که موسسات، می‌خواهند!


در این باره بیشتر بخوانید

گرد آورنده
atriachain
منبع
coindesk
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>