اخباراخبار خارجی

فایل کوین ۳۹٪ افزایش پیدا کرد، ماینرهای چینی وارد می‌شوند.

فایل کوین ۳۹٪ افزایش پیدا کرد، ماینرهای چینی وارد می‌شوند. داده‌های وبسایت coingecko نشان می‌دهد که رمزارز شبکه فایل کوین با رشد ۳۹٪ قیمت خود در ۲۴ ساعت گذشته به رتبه ۱۵ برترین رمزارز ها بر اساس ارزش بازار صعود کرده است.

کالین وو که یکی از خبرنگاران برجسته چینی در حوزه بلاکچین است عنوان کرده است در برخی از وبسایت‌های آماری، ارزش بازار رمزارز FIL از ارزش بازار تتا (THETA) پیشی گرفته است. تتا در هفته گذشته با صعود چشمگیر خود توانست به لیست ۱۰ رمزارز برتر وارد شود.

اثرگذاری ورود ماینرها و سرمایه‌گذاران در رشد قیمت فایل کوین Filecoin

هفته گذشته در تاریخ ۱۷ مارس بری سیلبرت از گروه سرمایه‌گذاری گری اسکیل اعلام کرد که ۵ صندوق رمزارز جدید برای رمزارزهای FIL, MANA, BAT, LINK و LPT راه‌اندازی می‌شود. برخی از این ارزها در هفته گذشته شاهد افزایش قیمت بودند؛ در حالیکه تنها در ۲۴ ساعت گذشته ارز FIL توانست با رشد ۳۹٪ از قیمت ۹۶ دلار به رکورد جدید ۱۳۶.۵۲ دلار صعود کند.

در زمان نگارش این خبر قیمت ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) برابر ۱۲۷ دلار است.

منبع اصلی حجم معاملات FIL دقیقا مشخص نیست

افزایش ۳۹٪ رمزارز Filecoin
FIL توانست با رشد ۳۹٪ از قیمت ۹۶ دلار به رکورد جدید ۱۳۶.۵۲ برسد.

کالین وو گزارش داده است که در برخی از پلتفرم‌های آماری ارزش بازار فایل کوین از رمزارز تتا بیشتر شده است. تتا در این هفته با رشد چشمگیری توانست تا رتبه هشتم برترین ارزهای دیجیتال صعود کند. با این حال هم‌اکنون با کاهش ۵٪ قیمت آن در جایگاه دهم در لیست Coinmarketcap قرار گرفته است.

بر اساس گفته‌های این تحلیل‌گر، حجم اصلی معاملات FIL در صرافی Huobi شکل گرفته است. این درحالیست که او عنوان کرده است اطلاعات سایت Coinmarketcap به اندازه کافی اعتبار ندارد و ممکن است ربات‌های تریدینگ میزان سفارشات را در این صرافی افزایش داده باشند.

با این حال اطلاعات حجم معاملات Coinbase واقعی است و مقدار معاملات در این صرافی به اندازه کافی بالا است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای رمزارز به کانال تلگرامی ما به نشانی [email protected] بپیوندید.


گزیده اخبار

منبع
u.today
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
>